Potvrztuji, že jsem starší 18-ti let a jsem si vědom, že vstupuji na stránky, které obsahují informace o tabákových výrobcích a alkoholu.

Ne
  • Doprava ZDARMA při objednání nad 2000 Kč
  • Potřebujete poradit? Volejte +420 608 211 622 (Po − Pá: 8 − 16h)

Vodka

Vodka je destilovaný alkoholický nápoj, který se vyrábí z fermentovaných obilných zrn nebo brambor a vody. Vodku lze vyrábět i z jiných surovin, jako jsou řepa, rýže nebo dokonce ovoce, ale obilí a brambory jsou nejčastější surovinou.

Vodku lze vyrábět různými způsoby, ale tradičně se obilí nebo brambory fermentují na alkohol a poté se destilují. Destilace se provádí opakovaně k získání vysoké čistoty a neutrality alkoholu. Vodku je možné dále filtrovat přes aktivní uhlí nebo jiné materiály, aby se dosáhlo vyšší čistoty.

Vodka se nejčastěji podává vychlazená, čistá a bez chuti, ale může se také používat jako základ pro mnoho koktejlů, jako například cosmopolitan nebo bloody mary. Vodka pochází z východní Evropy a Skandinávie, ale dnes se vyrábí a konzumuje po celém světě.

Filtr produktů

Russian Standard Original - 1 L

Vodka Russian Standard je pojmenována podle carské normy k výrobě kvalitní ruské vodky z roku 1894, vydané na základě výsledků práce D. I. Mendělejeva. Vodka Russian Standard byla poprvé uvedena na trh v roce 1998 a díky své neobyčejné kvalitě se zanedlouho stala ve své vlasti základním měřítkem pro všechny ruské vodky. V roce 2006 byla v ruském Petrohradu otevřena v té době nejmodernější destilerie na světě, kde se tato vodka pro celý svět vyrábí.
420 Kč
Dočasně nedostupné

Russian Standard Platinum - 0,7 L

Russian Standard Platinum navíc prochází i mimořádně náročným procesem dvojité filtrace přes stříbrné filtry, čímž získává pozoruhodně čistou, jiskřivou a velmi jemnou chuť. Výjimečnost obsahu podtrhuje krásná láhev opatřená korkovým špuntem.
510 Kč
Dočasně nedostupné

Skyy Vodka - 1 L

Skyy Vodka je díky vodě obohacené o minerály jemná a svěží chuti s jemně slaným a minerálním nádechem. SKYY Vodka pochází z amerického San Franciska a na trh byla uvedena v roce 1992. Cílem bylo stvořit vodku pro dokonalé martini, a tak vznikla výjimečně jemná vodka s jedinečným charakterem, která změnila, jak svět do té doby vodku vnímal. Na jejím vývoji se podílel široký kolektiv odborníků včetně someliéra specializujícího se na vodu, chemika a profesionálního barmana. Při výrobě SKYY se používá voda obohacená o tichomořské minerály ze zálivu v San Francisku. Prochází čtyřnásobnou destilací a trojitou filtrací přes kalifornský vápenec. Objem lahve: 0,7 LObsah alkoholu: 40% Měrná cena 686 Kč /1 litr
480 Kč
Skladem

Stolichnaya vodka - 1 L

Prémiová vodka v litrové lahvi, ve které se setkávají staleté tradice a nejmodernější technologie. Jejich spojení dává vzniknout extra jemné lahůdce, která je pokračovatelem tradiční vodky. Zároveň je ale moderním drinkem, po kterém při své práci s oblibou sahají barmani celého světa.
420 Kč
Dočasně nedostupné