Potvrztuji, že jsem starší 18-ti let a jsem si vědom, že vstupuji na stránky, které obsahují informace o tabákových výrobcích a alkoholu.

Ne
  • Doprava ZDARMA při objednání nad 2000 Kč
  • Potřebujete poradit? Volejte +420 608 211 622 (Po − Pá: 8 − 16h)

Ramón Allones

Kubánské doutníky Ramón Allones je velmi známou a jednou z nejstarších značek kubánských doutníků. Vznikla již v roce 1837.

Ramón Allones, pocházející z Galicie, byl prvním výrobcem, který začal doutníky balit do krabiček dekorovaných štítky s označením a emblémem značky. Byl průkopníkem dnešního balení doutníků. Všechny doutníky jsou naplněny tabákem z oblasti Vuelta Abajo, charakteristickým intenzivní a komplexní chutí.
Škála obsahuje ručně vyráběné doutníky, jako například známé Gigantes, Allones Specially Selected či Small Club Coronas
Klasifikace od výrobce: silné ač dle našich zkušeností bychom je doporučili i začátečníkům

Filtr produktů

Ramon Allones Gigantes

Doutník Ramon Allones Gigantes nese chuť květů, zemitosti, ovoce, dřeva a čokolády. Krásná vůně pražené kávy.Úchvátný rozměr (především délka) s hladkým olejnatým krycím listem uplně vybízí k zapálení tohoto doutníku. Střední síla tabáků - 3/5.Orientační doba kouření 75 - 120 minut. Rozměry doutníku Ramon Allones GigantesDélka: 19,4 cmPrůměr: 1,95 cmPrstýnek: 49Velikost / tvar doutníku: Gigantes / Double CoronasVýrobní název: Prominente Výrobce: Habanos s.aPůvod: Kuba
800 Kč
Vyprodáno
Více variant

Ramon Allones Small Club Coronas

Doutník Ramon Allones Small Club Coronas má chuť sušeného ovoce, ořechů s vůní cedrového dřeva. Vyvážený doutník, správně utažený/tah a pevný popel.Ideální doutník po obědě. Ramon Allones Small Club Coronas řadíme mezi TOP kubánské doutníky.
195 Kč
Dočasně nedostupné
Více variant

Ramon Allones Specially Selected

Doutník Ramon Allones Specially Selected nese chuť půdy, ovoce, koření, ořechů a sladkého sena. Vyvážený doutník, správně utažený, skvělý popel. Ideální doutník po obědě s velmi příjemnou chutí.Ramon Allones Specially Selected je jedním z nejoblíbenějších doutníků kuřáků doutníků nejen v ČR. Ramon Allones Specially Selected se umístil na 2. místě TOP 25 Cigars of the Year 2015 magazínu Cigar Aficionado - 96 bodů ze 100.
380 Kč
Dočasně nedostupné
Více variant

Ramon Allones Superiores LCDH

Doutník Ramon Allones Superiores LCDH s chutí kávy, kakaa a ořechovými tóny s příjemnou intenzivní kubánskou nasládlostí. Závěr je příjemně kořeněný.Superiores je jeden z nejoblíbenějších doutníků nejen našich zákazníků. LCDH = la casa del habano, záruka kvality a výborné chutí přímo od výrobce Habanos s.a. Výrobce: Habanos s.aPůvod: Kuba
450 Kč
Dočasně nedostupné