Potvrztuji, že jsem starší 18-ti let a jsem si vědom, že vstupuji na stránky, které obsahují informace o tabákových výrobcích a alkoholu.

Ne
  • Doprava ZDARMA při objednání nad 2000 Kč
  • Potřebujete poradit? Volejte +420 608 211 622 (Po − Pá: 8 − 16h)

Quai d´Orsay

Kubánské doutníky Quai d´Orsay - Habanos s.a.
Značka Quai d´Orsay byla založena v roce 1970 a její produkce doutníků byla určena výhradně pro Francii, proto se jmenuje tato značka podle slavného mostu v Paříži.
Quai d´Orsay jsou ručně balené doutníky se světlým krycím listem a středně plnou tabákovou chutí.
Doutníky Quai d´Orsay jsou vhodné pro začátečníky s příjemnou chutí vanilky, třtinového cukru a lehkými tóny citrusů.

Filtr produktů

Více variant

Quai d´Orsay No.50

Kubánský doutník Quai d´Orsay No.50 má velmi příjemnou smetanovou a nasládlou chuť s tóny vanilky a třtinového cukru. Chuť může připomínat pralinky nebo karamelky.Značka Quai dOrsay byla určeně pouze na francouzský trh, kvůli své sladkosti a lahodnosti hodíci se po desertu creme brelee.Po uvedení na trh byl Quai dOrsay vyprodány během 1 měsíce po celé Evropě. Jedná se o velmi oblíbený doutník svou chutí a vůní, velikostí i cenou. 11. místo TOP 25 Cigars of 2018 doutníkového magazínu Cigar Aficionado s hodnocením 93 bodů ze 100. Původ: KubaVýrobce: Quai d´Orsay / Habanos s.a.
368 Kč
Dočasně nedostupné
Více variant

Quai d´Orsay No.54

Kubánský doutník Quai d´Orsay No.54 má velmi příjemnou smetanovou a nasládlou chuť s tóny vanilky a třtinového cukru. Chuť může připomínat pralinky nebo karamelky.Značka Quai dOrsay byla určeně pouze na francouzský trh, kvůli své sladkosti a lahodnosti hodíci se po desertu creme brelee.Po uvedení na trh byl Quai dOrsay vyprodány během 1 měsíce po celé Evropě. Jedná se o velmi oblíbený doutník svou chutí a vůní, velikostí i cenou. 11. místo TOP 25 Cigars of 2018 doutníkového magazínu Cigar Aficionado s hodnocením 93 bodů ze 100. Původ: KubaVýrobce: Quai d´Orsay / Habanos s.a.
440 Kč
Dočasně nedostupné