Potvrztuji, že jsem starší 18-ti let a jsem si vědom, že vstupuji na stránky, které obsahují informace o tabákových výrobcích a alkoholu.

Ne
  • Doprava ZDARMA při objednání nad 2000 Kč
  • Potřebujete poradit? Volejte +420 608 211 622 (Po − Pá: 8 − 16h)

Cuaba

Doutníky Cuaba jsou charakteristické svým tvarem zvaným „doble-figurado“, který býval v módě v 19. století. Tradice byla poté obnovena o sto let později, roku 1996. Cuaba se vyrábí v továrně Romeo y Julieta.
Doble-figurados se díky složitosti výroby řadí k vrcholným produktům mezi doutníky a díky tomu jsou ozdobou sbírek všech nadšenců.
Slovo cuaba je stejně jako cohiba indiánského původu. Kmen Tainů takto označoval vysoce hořlavé dřevo, které bylo používáno k zapalování doutníků.
Všechny velikosti jsou vyráběny z listů regionu Vuelta Abajo, jsou vyráběné ručně.

Filtr produktů

Cuaba Divinos - 1 ks

Doutník Cuaba Divinos má velmi zajímavou vůni a množství rozličných chutí, které se rozvíjejí během kouření. Orientační doba kouření 35 - 45 minut. Rozměry doutníku Cuaba Divinos Délka: 10,1 cm Průměr: 1,67 cm Prstýnek: 42 Výrobce: Cuaba / Habanos s.a. Původ: Kuba
200 Kč
Dočasně nedostupné

Cuaba Exclusivos - 1 ks

Doutník Cuaba Exclusivos má lehce zemitou chuť s tóny dřeva, medu a pikantnosti. Orientační doba kouření doutníku Cuaba Exclusivos 50 - 65 minut. Rozměry doutníku Cuaba Exclusivos Délka: 14,5 cm Průměr: 1,82 cm Prstýnek: 46 Tvar doutníku: Exquisitos Země původu : Kuba Výrobce: Cuaba / Habanos
340 Kč
Dočasně nedostupné