Potvrztuji, že jsem starší 18-ti let a jsem si vědom, že vstupuji na stránky, které obsahují informace o tabákových výrobcích a alkoholu.

Ne
  • Doprava ZDARMA při objednání nad 2000 Kč
  • Potřebujete poradit? Volejte +420 608 211 622 (Po − Pá: 8 − 16h)

J.L. Salazar y Hermanos

Od roku 1810 žila rodina Salzarů na Kubě v regionu Pinal Del Rio, což je region, který je vyhlášen jako místo nejlepšího tabáku na světě. Salazarové byli čtyři bratři, kteří obdělávali svoje pole a byli uznáváni jako jedni z nejlepších baličů doutníků na Kubě. 12 hodin každý den v týdnu se starali o svoje sazenice tabáku, sklízeli je,opatrovali je a snažili se je v co nejlepším poměru namíchat. Všichni čtyři bratři si postavili své domy na plantáži a celý svůj život zasvětili pěstování tabáku.

Každý z bratrů měl rád jinou velikost doutníku, ale shoda mezi nimi panovala v chuti. Proto začali tuto chuť neustále vylepšovat mícháním různých druhů tabáku, až byli jejich doutníky vyhlášené v celém regionu.
Syn Maria, Jorge L. Salazar, jeho bratr Mario junior a Max pokračují v rodinné tradici. Poté co opustili Kubu si sebou opatrně a tajně přivezli sazenice tabáku, které celá jejich rodina za mnoho generací zušlechtila. Tento tabák tvoří základ chuti těchto doutníků, které tito bratři v současné době vyrábí ve své nové zemi, kterou je Nikaragua.
Doutníky J.L.Salazar Y Hermanos jsou baleny mistry baliči a to z důvodu zachování standartní chuti těchto doutníků. Je používána tajná směs tabáků Cuban – Seed Habano. Jejich vůně, bohaté aroma a chuť jsou jedinečné a nenajdete je u žádných jiných doutníků. Toto Vám můžeme garantovat.

J.L.Salazar y Hermanos Robusto Maduro

Doutník J.L.Salazar y Hermanos Robusto Maduro Zaručená kombinace krásného vzhledu a fantastické chuti doutníku. Krycí list je z kubánských semen, vypěstovaný v Ekvádoru. Náplň je Nikaragua. Samozřejmě Habano seed, jak jsme u této značky zvyklí. Toto Maduro je doutník, který rozdráždí Vaši fantazii svojí krásnou vůní a plnou, bohatou chutí. Vřele Vám J.L. Salazar Y Hermanos Robusto Maduro dopručujeme! Kdybyste měli možnost nakouknout do našich humidorů, vězte, že několik těchto doutníků objevíte.Hodnocení kuřáky ze zahraničí 92%
155 Kč
Skladem
do vyprodání zásob