Potvrztuji, že jsem starší 18-ti let a jsem si vědom, že vstupuji na stránky, které obsahují informace o tabákových výrobcích a alkoholu.

Ne
  • Doprava ZDARMA při objednání nad 2000 Kč
  • Potřebujete poradit? Volejte +420 608 211 622 (Po − Pá: 8 − 16h)

AVO

Doutníky AVO jsou pojmenovány podle zpěváka Avo Uvezian, vyráběny ve fabrice Davidoff s jejich vyhlášenou kvalitou. AVO jsou velmi chutné jemné doutníky s dokonalou stavbou a hořením.

Filtr produktů

Více variant

AVO Classic Puritos

AVO Classic Puritos je malý vyvážený doutník s jemnou chutí s tóny smetany a Vzrušující doutník vhodný ke kratší procházce nebo rychlé kávě.Majitelem značky AVO byl sám světoznámí zpěvák Avo Uvezian, Zino Davidoff se tak zalíbila jeho hudba, že mu vytvořil speciální edici pouze pro AVA. AVO se poté rozhodl pro zavedení značky na trh. Složení tabáku:Krycí list: Connecticut EcuadorVázací list: Dominikánská rep.Náplň: Dominikánská rep. Síla tabáku:slabý až středně silný (2/5)
85 Kč
Skladem
do vyprodání zásob

AVO Improvisation LE 2022 Black

AVO Improvisation LE 2022 Black se vyznačuje plným tělem a střední až plnou silou tabáku. Je zajímavě aromatický - vůně mrvy a popcornu :).AVO 2022 Black má ze začátku výraznější zemitou chuť s tóny sena, skořice, třtinového cukru a kakaa.Pouze 3000 boxů po 22 kusech na světě. Složení tabáku:Krycí list: EcuadorVázací list: MexikoNáplň: Dom.Rep a Nikaragua Původ: Dominikánská RepublikaVýrobce: Avo / Davidoff
400 Kč
Dočasně nedostupné

AVO Improvisation LE 2022 White

AVO Improvisation LE 2022 White se vyznačuje jemnou až střední silou tabáku. Je zajímavě aromatický - vůně smetany a cukrové vaty.AVO 2022 White má jemnou smetanovou chuť s tóny třtinového cukru, skořice a červené papriky..Pouze 3000 boxů po 22 kusech na světě. Složení tabáku:Krycí list: Ecuador Connecticut Vázací list: Dom. Rep.Náplň: Dom.Rep Původ: Dominikánská RepublikaVýrobce: Avo / Davidoff
400 Kč
Dočasně nedostupné