Potvrztuji, že jsem starší 18-ti let a jsem si vědom, že vstupuji na stránky, které obsahují informace o tabákových výrobcích a alkoholu.

Ne
  • Doprava ZDARMA při objednání nad 2000 Kč
  • Potřebujete poradit? Volejte +420 608 211 622 (Po − Pá: 8 − 16h)

Cusano 3x3

Značka Cusano (3x3) je odnošem špičkového výrobce Davidoff, záruka kvality doutníků Cusano je dána tvůrcem panem Hendrikem Kelnerem, který stojí za tolik úspěšnými sériemi Davidoff jako je například AVO.
Hendrik Kelner též stojí za spousty limitovanými edicemi značky Davidoff jako je série Royal Release a serií Year of... dle čínského kalendáře.
Značku Cusano vznikla, aby vytvořili opravdu kvalitní doutníky za dostupnou cenu pro všechny a těší se úspěchu.

Cusano Maduro Churchill - 1 ks

Doutník Cusano Maduro Churchill s krycím listem Maduro. Cusano Maduro je střední síly s tóny zeminy, kávy a kakaa s krémově hustým dýmem. Orientační doba kouření 75 - 90 minut. NYNÍ VÝPRODEJOVÁ CENA DOVOZCE !!! Pokud máte zájem o celé balení(box v dřevěné krabici) objednejte 16ks. Značka Cusano (3x3) je odnošem špičkového výrobce Davidoff, záruka kvality doutníků Cusano je dána tvůrcem panem Hendrik Kelnerem, který stojí za tolik úspěšnými sériemi Davidoff jako je například AVO. Hendrik Kelner též stojí za spousty limitovanými edicemi značky Davidoff jako je série Royal Release a serií Year of... dle čínského kalendáře. Rozměry doutníku Cusano Maduro Churchill Délka: 17,8 cm Průměr: 1,90 cm Prstýnek: 48 Velikost / tvar doutníku: Churchill Výrobce: Cusacon cigars Původ: Dominikánská Republika
150 Kč
Skladem
do vyprodání zásob