Potvrztuji, že jsem starší 18-ti let a jsem si vědom, že vstupuji na stránky, které obsahují informace o tabákových výrobcích a alkoholu.

Ne
  • Doprava ZDARMA při objednání nad 2000 Kč
  • Potřebujete poradit? Volejte +420 608 211 622 (Po − Pá: 8 − 16h)

Diplomaticos

Značka Diplomaticos byla uvedena na trh roku 1966 výrobcem Montecristo, určena především na francouzský trh. Doutníky jsou baleny výhradně ručně ve fabrice Jose Marti, stejně jako většina doutníků Montecristo.
Velikosti a modely doutníků jsou podobné jako u Montecrista. Jako například Diplomaticos No.2 je obdoba Montecristo No.2.
Doutníky Diplomaticos jsou považovány za středně plné doutníky.

Diplomaticos No.2

Doutník Diplomaticos No.2 je středně silný s hodnocením cigar aficionado 90/100. Značka Diplomaticos není moc známá, ale je chuťově naprosto fascinující. Má lehký tah i hoření - zkrátka skvělý doutník.Má středně plnou tabákovou sílu připomínající chuťový profil známého Partagasu, jemnou vůni a chuť s tóny dřeva, mandlí a koření.Na doutníky Diplomaticos je použit tabák z proslavené oblasti Vuelta Abajo.Orientační doba kouření 60 - 90 minut. Rozměry doutníku Diplomaticos No.2Délka: 15,6 cmPrůměr: 2,06 cmPrstýnek: 52Tvar: Piramides Krycí list: CubaVázací list: CubaNáplň: Cuba Výrobce: Diplomaticos - Montecristo / HabanosPůvod: Kuba
400 Kč
Dočasně nedostupné