Potvrztuji, že jsem starší 18-ti let a jsem si vědom, že vstupuji na stránky, které obsahují informace o tabákových výrobcích a alkoholu.

Ne
  • Doprava ZDARMA při objednání nad 2000 Kč
  • Potřebujete poradit? Volejte +420 608 211 622 (Po − Pá: 8 − 16h)

Ověření věku 18 let

Dobrý den,
z důvodu platných zákonů ČR při nákupu tabákových výrobků, je nutné ověřit věk 18let, tedy plnoletost kupujícího.

Zákon ověření věku 18 let vešel v platnost 1.5.2017. Váš věk bude ověřen opětovně při převzetí zboží u dopravce, zboží můžete převzít POUZE Vy/osoba s ověřeným věkem před odesláním zásilky.

Po ověření věku při první objednávce, již opětovně nepožadujeme ověření u dalších Vašich objednávek.
Doklad po ověření digitálně skartujeme a není již dále nikde uchováván.

Více o ověření věku na stránkách SZPI: https://www.szpi.gov.cz/clanek/overovani-veku-pri-prodeji-tabakovych-vyrobku-na-dalku.aspx 

Přestože se vám může zdát ověření věku zbytečné, jedná se o ochranu nezletilých, kteří se často k nákupům zakázaného zboží vydávají právě do e-shopů.
Ověřením věku dodržujeme zákon a chráníme nezletilé před vlivem návykových látek.

Jak věk ověřit?

1) Ve Vašem účtu na našem eshopu je možnost ověření věku online přes službu Adulto.cz, zde je možnost ověření přes bankovní identitu, mojeID nebo OCR/sken fotografie Vašeho občanského průkazu. Pozor nezapomeňte po ověření kliknout v eshopu na tlačítko Uložit.

2) Zašlete nám na email overeni@doutniky-rb.cz nebo Whatsupp na tel +420608211622 naskenovaný nebo vyfocený Váš občanský nebo řidičský průkaz, případně kartičku zdravotní pojišťovny či jiný průkaz prokazující věk 18 let (Postačí jméno a příjmení, alespoň 3 čísla dokladu (první či poslední), datum narození a platnost dokladu. Ostatní údaje i fotografie mohou být překryty – dle GDPR).

3) V případě, že podnikáte jako OSVČ  postačí Vaše IČ,  též pokud jste statutárním orgánem firmy s.r.o./a.s. dohledatelné na justice.cz

Děkujeme za pochopení.

S pozdravem www.doutniky-rb.cz
+420 608 211 622
Havlíčkův Brod

Doutniky-RB.cz je zodpovědný prodejce Adulto.cz