Potvrztuji, že jsem starší 18-ti let a jsem si vědom, že vstupuji na stránky, které obsahují informace o tabákových výrobcích a alkoholu.

Ne
  • Doprava ZDARMA při objednání nad 2000 Kč
  • Potřebujete poradit? Volejte +420 608 211 622 (Po − Pá: 8 − 16h)

Ověření věku 18 let

Dobrý den,
z důvodu platných zákonů ČR při nákupu tabákových výrobků, je nutné ověřit věk 18let, tedy plnoletost kupujícího.

Zákon ověření věku 18 let vešel v platnost 1.5.2017. Váš věk bude ověřen opětovně při převzetí zboží u dopravce, zboží můžete převzít pouze Vy/osoba s ověřeným věkem před odesláním zásilky.

Po ověření věku při první objednávce, již opětovně nepožadujeme ověření u dalších Vašich objednávek. Doklad po ověření digitálně skartujeme a není již dále nikde uchováván.

Více o ověření věku na stránkách SZPI: https://www.szpi.gov.cz/clanek/overovani-veku-pri-prodeji-tabakovych-vyrobku-na-dalku.aspx 

Jak věk ověřit?

1) Ve Vašem účtu na našem eshopu je možnost ověření věku online přes službu Adulto.cz, zde je možnost ověření přes bankovní identitu, mojeID nebo OCR/sken fotografie Vašeho občanského průkazu. Pozor nezapomeňte po ověření kliknout v eshopu na tlačítko Uložit.

2) Zašlete nám na email overeni@doutniky-rb.cz nebo Whatsupp na tel +420608211622 naskenovaný nebo vyfocený Váš občanský nebo řidičský průkaz, případně kartičku zdravotní pojišťovny či jiný průkaz prokazující věk 18 let (Postačí jméno a příjmení, alespoň 3 čísla dokladu (první či poslední), datum narození a platnost dokladu. Ostatní údaje i fotografie mohou být překryty – dle GDPR).

3) V případě, že podnikáte jako OSVČ  postačí Vaše IČ,  též pokud jste statutárním orgánem firmy s.r.o./a.s. dohledatelné na justice.cz

Děkujeme za pochopení.

S pozdravem www.doutniky-rb.cz
+420 608 211 622
Havlíčkův Brod