Potvrztuji, že jsem starší 18-ti let a jsem si vědom, že vstupuji na stránky, které obsahují informace o tabákových výrobcích a alkoholu.

Ne
  • Doprava ZDARMA při objednání nad 2000 Kč
  • Potřebujete poradit? Volejte +420 608 211 622 (Po − Pá: 8 − 16h)

Bolivar

Simón Bolívar, který osvobodil velkou část Jižní Ameriky ze španělské nadvlády, byl jednou z velkých postav 19. století.
Značka doutníků Bolivar vznikla v roce 1902 a dnes se vyrábí v továrně Partagás v centru Havany.
Asi nebude překvapením, že doutník pojmenovaný po tak významném a mocném muži je charakteristické svou silnou chutí. Bolivar je jeden z nejsilnějších doutníků. Složení tohoto doutníku bývá ceněno především nejzkušenějšími kuřáky, ale u začátečním uvítá velmi příjemné chutě.

Filtr produktů

Více variant

Bolivar Belicosos Finos

Doutník Bolivar Belicosos Finos je dominantní doutník patřící k nejmohutnějším kouskům od značky Bolivar. Má hladký a plný tvar. Finos se vyznačuje silným a krémovým dýmem, jenž zanechává v ústech výraznou chuť ještě dlouho po jeho ochutnání.Bolivar Belicosos Finos je jedním z nejoblíbenějších doutníků kuřáků doutníků nejen v ČR. Získaná hodnocení a ceny Bolivar Belicosos Finos9. místo TOP 25 Cigars of 2020 doutníkové magazínu Cigar Aficionado, 95 bodů ze 100.9. místo TOP 25 Cigars 2015 magazínu Cigar Aficionado.4. místo TOP 25 Cigar of the Year 2017 dle magazínu Cigar Aficionado 94 bodů ze 100 Původ: KubaVýrobce: Habanos s.a.
400 Kč
Dočasně nedostupné
Více variant

Bolivar Coronas Junior

Bolivar Coronas Junior je vhodnou volbou pro vyznavače kratšího kouření. Vyznačuje se silnou chutí, typickou pro celou rodinu doutníků Bolivar a lahodným krémovým kouřem.Bolivar Coronas Junior je malý, ale mocný doutník.
230 Kč
Skladem
do vyprodání zásob
Více variant

Bolivar Libertador LCDH

Doutník Bolivar Libertador LCDH Vám před zapálením napoví svým krycím listem, tmavý a lesklý/olejnatý, že se jedná o doutník chuťově bohatý.Libertador je úctyhodného rozměru a slibuje delší kvalitní relaxaci.Chuť: bohatá - zemitá, kožovitá s nádechem vlhké trávy.Konec: intenzivní, jako u všech Bolivar doutníků. Výrobce: Habanos / BolivarPůvod: Kuba
650 Kč
Dočasně nedostupné
Více variant

Bolivar Petit Coronas

Bolivar Petit Coronas je vhodnou volbou pro vyznavače kratšího kouření. Vyznačuje se silnou chutí, typickou pro celou rodinu doutníků Bolivar a lahodným krémovým kouřem.Bolivar Petit Corona je malý, ale mocný doutník. Původ: KubaVýrobce: Habanos s.a.
250 Kč
Dočasně nedostupné
Více variant

Bolivar Royal Coronas

Doutník Bolivar Royal Coronas je hladké robusto s vyváženou zemitou, trochu pálivou příchutí, což je velmi příjemné a ojedinělé. Během kouření ucítíte i typickou jemnou chuť tabáku. Royal Coronas se dříve jmenoval Charles, v roce 1973 se ale jeho název změnil na Royal Coronas. Bolivar Royal Coronas získal 1. místo v žebříčku TOP 25 cigars roku 2006 magazínu Cigar Aficionado s hodnocením 94/100. Krycí list: Kuba NaturalVázací list: Kuba Natural (Vuelta Abajo)Náplň: Kuba Natural (Vuelta Abajo)
350 Kč
Dočasně nedostupné