Potvrztuji, že jsem starší 18-ti let a jsem si vědom, že vstupuji na stránky, které obsahují informace o tabákových výrobcích a alkoholu.

Ne
  • Doprava ZDARMA při objednání nad 2000 Kč
  • Potřebujete poradit? Volejte +420 608 211 622 (Po − Pá: 8 − 16h)

série LCDH

Doutníky série LCDH - kubánské doutníky určené pro prodejny La Casa del Habano nebo Habano specialist.

Filtr produktů

Více variant

Bolivar Libertador LCDH

Doutník Bolivar Libertador LCDH Vám před zapálením napoví svým krycím listem, tmavý a lesklý/olejnatý, že se jedná o doutník chuťově bohatý.Libertador je úctyhodného rozměru a slibuje delší kvalitní relaxaci.Chuť: bohatá - zemitá, kožovitá s nádechem vlhké trávy.Konec: intenzivní, jako u všech Bolivar doutníků. Výrobce: Habanos / BolivarPůvod: Kuba
750 Kč
Dočasně nedostupné
Omezený prodej

Bolivar New Gold Medal LCDH

Doutník Bolivar New Gold Medal LCDH Vám před zapálením napoví svým krycím listem, tmavý a lesklý/olejnatý, že se jedná o doutník chuťově bohatý.Chuť: bohatá - zemitá s nádechem kůže a koření.Konec: intenzivní, jako u všech Bolivar doutníků.
1 390 Kč
Dočasně nedostupné

Bolivar New Gold Medal LCDH - ZACHRAŇ DOUTNÍK

Náš projekt ZACHRAŇ DOUTNÍK - poškozený krycí list, ale opravený/zalepený lepidlem Adorini, tím je eliminován falešný tah. Máte jedinečnou možnost si vychutnat špičkové doutníky za výrazně lepší cenu po domluvě s dovozcem. Doutník Bolivar New Gold Medal LCDH Vám před zapálením napoví svým krycím listem, tmavý a lesklý/olejnatý, že se jedná o doutník chuťově bohatý.Chuť: bohatá - zemitá s nádechem kůže a koření.Konec: intenzivní, jako u všech Bolivar doutníků.
1 200 Kč
Skladem
do vyprodání zásob
Více variant

Hoyo de Monterrey Epicure de Luxe LCDH

Doutník Hoyo de Monterrey Epicure de Luxe LCDH je parádní kubánský doutník, který je nejnovějším přírůstkem do série Epicure, speciálně balen pro La Casa del Habano. Perfektní hoření a kvalitní zpracování.Hoyo de Monterrey Epicure de Luxe je doutník s komplexní chutí sušeného ovoce s nádechem kávy. Velmi příjmená změna chuti v polovině doutníku, kdy se ukáže značná chuť karamelu.Za doutniky-rb.cz je to jeden z našich celkově nejoblíbenějších doutníků.
420 Kč
Dočasně nedostupné

Punch Punch 48 LCDH - 1 ks

Punch Punch 48 LCDH je novým přírůstkem této méně známé značky kubánských doutníků s vyváženou a plnou chutí, která přechází od tónů vanilky k dřevité až zemité. Intenzita je silná, vyznačuje se plným, hustým dým.Pod označením LCDH se skrývá La Casa Del Habano, doutník je tedy určen pro tyto oficiální prodejny LCDH a habanos specialist. Tím je zaručena skvělá kvalita!Orientační doba kouření 60 - 75 minut. Rozměry doutníku Punch Punch 48 LCDHDélka: 14 cmPrůměr: 1,9 cmPrstýnek: 48Velikost / tvar doutníku: Grand CoronaTovární název: Hermosos No.3 Výrobce: Habanos s.a.Původ: Kuba
580 Kč
Dočasně nedostupné
Více variant

Ramon Allones Superiores LCDH

Doutník Ramon Allones Superiores LCDH s chutí kávy, kakaa a ořechovými tóny s příjemnou intenzivní kubánskou nasládlostí. Závěr je příjemně kořeněný.Superiores je jeden z nejoblíbenějších doutníků nejen našich zákazníků. LCDH = la casa del habano, záruka kvality a výborné chutí přímo od výrobce Habanos s.a. Výrobce: Habanos s.aPůvod: Kuba
450 Kč
Dočasně nedostupné

Romeo y Julieta Cedros de Luxe LCDH

Doutník Romeo y Julieta Cedros de Luxe LCDH má svou typickou nasládlou chuť s tóny ovoce, dřeva a jemnými tóny vanilky.RyJ Cedros de Luxe LCDH má elegantní a aromatickou směs kubánských tabáků z oblasti Vuelta Abajo. LCDH = La Casa Del Habano, tato série je balena převážně přímo pro tyto prodejny a zaručují 100% kvalitu a vynikající chuť.
465 Kč
Dočasně nedostupné

Trinidad La Trova LCDH

Kubánský doutník Trinidad La Trova LCDH má chuť kokosu, cedrového dřeva a kávy v harmonickém vyvážení a komplexní chutí. Již před zapálením je cítit intenzivní příjemná vůně, typickou pro kubánský tabák.Skvělý kouř podtrhuje jedinečný výběr použitých tabákových listů. Pocházejí z oblasti Vuelta Abajo(oblast Pinar del Rio, Kuba) ze které se vybírají listy i pro světoznámou značku Cohiba, rozdíl je pouze ve způsobu fermentace. Značka Trinidad byla určena pouze pro diplomaty, návštěvy Fidela Castra a jeho rodinu po vypuštění značky Cohiba k volnému prodeji.Verze LCDH (tedy La Casa del Habano), která je určená pouze pro prodejny La Casa del Habano nebo Habano specialist je novinkou roku 2017.Trinidad La Trova je balen kompletně z celých listů tabáku (Totalmente a Mano con Tripa Larga).
1 620 Kč
Dočasně nedostupné