Potvrztuji, že jsem starší 18-ti let a jsem si vědom, že vstupuji na stránky, které obsahují informace o tabákových výrobcích a alkoholu.

Ne
  • Doprava ZDARMA při objednání nad 2000 Kč
  • Potřebujete poradit? Volejte +420 608 211 622 (Po − Pá: 8 − 16h)

Punch

Punch je jedna z nejstarších značek doutníků. Byla založena v polovině 19. století donem Manuelem Lópezem de Juan Valle y Cia s cílem konkurovat rostoucímu anglickému trhu, kde byl v té době velmi populární humoristický časopis stejného jména Mr. Punch, klaun, který byl symbolem této publikace, je stále vyobrazen na každé krabici, s doutníkem v ruce, obklopen výjevy z 19. století, představujícími výrobu doutníků, které se prakticky shodují s dnešním obrazem kubánských továren.
V roce 1925 se výroba přesunula do továrny Hoyo de Monterrey. Charakteristická chuť značky Punch je středně silná a vyrábí se z listů z regionu Vuelta Abajo.
Je k dispozici v široké škále vitol, které jsou vyráběny výhradně ručně.

Filtr produktů

Punch Coronations Tubos - 1 ks

Doutníky Punch Coronations Tubos mají zemitou chuť s tóny dřeva a pepře.Orientační doba kouření 40 - 60 minut. Rozměry doutníku Punch CoronationsDélka: 12,9 cmPrůměr: 1,67 cmPrstýnek: 42Velikost / tvar doutníku: Petit Coronas Výrobce: Habanos s.a.Původ: Kuba
230 Kč
Dočasně nedostupné

Punch Punch

Punch Punch je doutník s vyváženou a plnou chutí, která přechází od tónů vanilky k dřevité až zemité. Intenzita je silná, vyznačuje se plným, hustým dým Punch Punch se umístil na 6. místě TOP 25 Cigars of the Year 2015 magazínu Cigar Journal.
380 Kč
Dočasně nedostupné

Punch Punch 48 LCDH - 1 ks

Punch Punch 48 LCDH je novým přírůstkem této méně známé značky kubánských doutníků s vyváženou a plnou chutí, která přechází od tónů vanilky k dřevité až zemité. Intenzita je silná, vyznačuje se plným, hustým dým.Pod označením LCDH se skrývá La Casa Del Habano, doutník je tedy určen pro tyto oficiální prodejny LCDH a habanos specialist. Tím je zaručena skvělá kvalita!Orientační doba kouření 60 - 75 minut. Rozměry doutníku Punch Punch 48 LCDHDélka: 14 cmPrůměr: 1,9 cmPrstýnek: 48Velikost / tvar doutníku: Grand CoronaTovární název: Hermosos No.3 Výrobce: Habanos s.a.Původ: Kuba
580 Kč
Dočasně nedostupné

Punch Punch Tubos

Punch Punch je doutník s vyváženou a plnou chutí, která přechází od tónů vanilky k dřevité až zemité. Intenzita je silná, vyznačuje se plným, hustým dým Punch Punch se umístil na 6. místě TOP 25 Cigars of the Year 2015 magazínu Cigar Journal.
400 Kč
Dočasně nedostupné