Potvrztuji, že jsem starší 18-ti let a jsem si vědom, že vstupuji na stránky, které obsahují informace o tabákových výrobcích a alkoholu.

Ne
  • Doprava ZDARMA při objednání nad 2000 Kč
  • Potřebujete poradit? Volejte +420 608 211 622 (Po − Pá: 8 − 16h)

Vegas Robaina

Kubánské doutníky Vegas Robaina

Rodina Robaina se věnuje produkci doutníků již od roku 1845 na svých plantážích ležících v Cuchillas de Barbacoa, v oblasti San Luis, region Vuelta Abajo.

Značka doutníků Vegas Robaina nesoucí jméno rodiny vznikla v roce 1997 na počest dona Alejandra Robaina, patriarchy rodu, který je také vyobrazen na každé krabičce. Vzdává hold nejen jemu, ale také všem příslušníkům rodiny a členům komunity, kteří se zasloužili o prestižní pověst těchto doutníků.Všechny doutníky značky Vegas Robaina jsou vyráběny ručně. Klasifikace doutníků Vegas Robaina: střední až těžké.
Značka kubánských doutníků Vegas Robaina je sice méně známá, ale opravdu má co nabídnout, ten kdo jej ochutná si rád doutník zopakuje.

Filtr produktů

Vegas Robaina Famosos - 1 ks

Vegas Robaina Famosos má krémovou chuť s tóny ovoce, dřeva, káva a ke konci i koření.Značka kubánských doutníků Vegas Robaina je sice méně známá, ale opravdu má co nabídnout, ten kdo jej ochutná si rád doutník zopakuje.Orientační doba kouření 50 - 65 minut. Rozměry doutníku Vegas Robaina FamososDélka: 12,7 cmPrůměr: 1,9 cmPrstýnek: 48Velikost / tvar doutníku: RobustoVýrobní název: HERMOSOS No.4 Výrobce: Habanos s.a.Původ: Kuba
350 Kč
Dočasně nedostupné

Vegas Robaina Unicos - 1 ks

Vegas Robaina Unicos má krémovou chuť s tóny dřeva, káva a koření. Po zapálení krásná květinová vůně.Orientační doba kouření 55 - 75 minut.Značka kubánských doutníků Vegas Robaina je sice méně známá, ale opravdu má co nabídnout, ten kdo jej ochutná si jej rád zopakuje. Rozměry doutníku Vegas Robaina UnicosDélka: 15,6 cmPrůměr: 2,06 cmPrstýnek: 52Velikost / tvar doutníku: Torpedo / Piramides Výrobce: Habanos s.a.Původ: Kuba
450 Kč
Dočasně nedostupné