Potvrztuji, že jsem starší 18-ti let a jsem si vědom, že vstupuji na stránky, které obsahují informace o tabákových výrobcích a alkoholu.

Ne
  • Doprava ZDARMA při objednání nad 2000 Kč
  • Potřebujete poradit? Volejte +420 608 211 622 (Po − Pá: 8 − 16h)

INCA

Značka Inca cigars - Secret Blend je relativně mladá, v roce 2012 se pár nadšenců (Ron, Mitchell, Gary a Gennaro) rozhodlo vybudovat privátní značku, právě INCA.

V roce 2012 uvedli doutníky Secret Blend na britský trh a rychle se staly jednou z nejprodávanější nekubánskou značkou doutníků. Doslova nemohli importovat dostatečně množství, abych uspokojili poptávku britského trhu. Dalším krokem na této cestě bylo upravit směs a sortiment pro mezinárodní trh a po dalších dvou letech vývoje doutníků byli konečně připraveni.

Ron a Mitchell navštívili Gennaro v Peru, aby si prohlédli tabáková pole, továrnu na doutníky a vyzkoušeli si směs za směsí, dokud si nebyli jisti, že dostali správnou směs.

Od krycího listu po výplň je 100% peruánský tabák a 100% ubalen ručně v továrně v Tarapoto, Peru.

Mnoho lidí se jich ptalo, s čím mohou tyto doutníky porovnat - s kubánskými doutníky, dominikánskými? Honduraskými či nikaragujskými? Odpověď zní, že je nemůžete srovnávat. Důvodem je, že všechny ostatní zmíněné regiony vyrábějí vynikající doutníky a naše peruánské puros jsou prostě jiné.

Filtr produktů

Inca Azul Robusto

Doutník Inca Azul Robusto je středně silný doutník, plné chuti a nasládlým kouřemDoutník je pojmenován po domorodé americké říši Inků, která zahrnovala dnešní Peru. Pěstování tabáku v této oblasti lze vysledovat přibližně již před 5 000 lety. Tyto ručně vyráběné tzv. Puro doutníky jsou střední až plné síly, vyráběny z tabáků, které pochází právě z Peru. Původ: Peru Výrobce: Inca
65 Kč
Dočasně nedostupné

Inca Rojo Robusto - 1 ks

Doutník Inca Rojo Robusto je středně silný doutník, plné chuti a nasládlým kouřemDoutník je pojmenován po domorodé americké říši Inků, která zahrnovala dnešní Peru. Pěstování tabáku v této oblasti lze vysledovat přibližně již před 5 000 lety. Tyto ručně vyráběné tzv. Puro doutníky jsou střední až plné síly, vyráběny z tabáků, které pochází právě z Peru.Orientační doba kouření 60 minut. Rozměry doutníku Inca Azul RobustoDélka: 12,7 cmPrůměr: 1,98 cmPrstýnek: 50Velikost / tvar doutníku: Robusto Původ: Peru Výrobce: Inca
85 Kč
Dočasně nedostupné