Potvrztuji, že jsem starší 18-ti let a jsem si vědom, že vstupuji na stránky, které obsahují informace o tabákových výrobcích a alkoholu.

Ne
 • Doprava ZDARMA při objednání nad 2000 Kč
 • Potřebujete poradit? Volejte +420 608 211 622 (Po − Pá: 8 − 16h)

Glenlivet 15Y 0,7 L

 • Glenlivet 15Y 0,7 L (1 ks)

  1 290 Kč
  Produkt nelze koupit
  Dočasně nedostupné

Vlastnosti produktu

 • Objem:
  0,7 lit.
 • Měrná cena:
  1 843 Kč za 1 lit.
 • Obsah alkoholu:
  40 %
 • Kód produktu:
  #690

Single malt whisky Glenlivet 15Y

Jedna z nejvyhlášenějších Skotských whisky. Doporučeno degustátory jako pití k doutníku. Tato whisky získala mnoho světových ohodnocení.

Nádherně strukturovaná souhrou ovoce a koření. Vůně je intenzivní a sladká s náznakem citrusových plodů. Plná chuť a jemné zakončení jsou výsledkem selektivního dozrávání v dubových sudech francouzského regionu Drodogne.

Zraje v sudech francouzského dubu, ale po omezenou dobu. The Glenlivet byl jeden z prvních výrobců, kteří použili právě francouzský dům ke zrání whisky.
Tento dub "Lumousin" se používá ke zrání kvalitních vín a koňaků.
Francouzský dub rovněž zvyšuje intenzitu whisky, což má za následek bohatší a krémovější chuť.

Charakteristika: bohatá a exitocká
Barva: Tmavě zlatavá
Vůně: Krémová s máslovými tóny
Chuť: ovocná s ořechovou příchutí

Palírna Glenlivet leží v izolované části Speyside v údolí řeky Livet. Má dlouhou historii výroby vynikajících whisky - původní palírnu založil chalupník George Smith v roce 1824. Smith byl prvním výrobcem whisky ve Skotsku, který měl legendární palírnu. Od těchto nejranějších začátků si Glenlivet vytvořila na celém světě pověst whisky prvotřídní kvality. Nyní je součástí skupiny Pernod Ricard a je nejprodávanější sladovou whisky v USA a jednou z nejprodávanějších ve světě.

Ještě nikdo nehodnotil tento produkt.