Potvrztuji, že jsem starší 18-ti let a jsem si vědom, že vstupuji na stránky, které obsahují informace o tabákových výrobcích a alkoholu.

Ne
  • Doprava ZDARMA při objednání nad 2000 Kč
  • Potřebujete poradit? Volejte +420 608 211 622 (Po − Pá: 8 − 16h)

ITAR

Doutníky ITAR vytvořili 2 přátelé - jeden ital (IT), znalec v oblasti vín, gastronomie a doutníků, druhý argentinec (AR), odborník na doutníky.
Costa Rica jim učarovala a pro požitek náročných požitkářů vytvořili po dlouhých ochutnávkách a párování právě doutníky ITAR.

ITAR Toro Tuba - 1 ks

Doutníky ITAR odpočívaly 6 měsíců v certifikovaných dubových sudech po věhlasných rumech Centenario 30y přímo na Costa Rice v ideálních podmínkách 60% vlhkosti a teplotě 22C. Doutníky ITAR mají příjemné aroma dřeva a jemného koření, chuť ořechů a cedrového dřeva s tóny koření. Ideální doutník po dobrém jídle, pro podporu chuti doporučujeme kombinovat s rumy Centenario. Orientační doba kouření 75 - 90 minut. Každý kus doutníku ITAR Toro je v pěkné kartonové tubě. Rozměr doutníku ITAR Toro Délka: 15,24 cm Průměr: 2,14 cm Prstýnek: 54 Velikost/tvar doutníku: Toro Země původu: Costa Rica Výrobce: Itar Cigars
465 Kč
Skladem
do vyprodání zásob