Potvrztuji, že jsem starší 18-ti let a jsem si vědom, že vstupuji na stránky, které obsahují informace o tabákových výrobcích a alkoholu.

Ne
  • Doprava ZDARMA při objednání nad 2000 Kč
  • Potřebujete poradit? Volejte +420 608 211 622 (Po − Pá: 8 − 16h)

Bache Gabrielsen Hors d' Age 0,7 L

  • Bache Gabrielsen Hors d' Age 0,7 L (1 ks)

    7 050 Kč
    Na cestě

Vlastnosti produktu

  • Kód produktu:
    #1585

Bache Gabrielsen Hors d' Age 0,7 L

„Koňak věků“ temně zlatavé barvy přináší jedinečný zážitek z pití. Získá si vás podmanivým a plným aroma, jak by Francouzi řekli: má „opravdový bouquet“. Elegantně vybalancovaná chuť odkrývá ovocné, kořeněné a květinové tóny. Velmi dlouho doznívá v ústech.

Bache Gabrielsen Hors d' Age se umístil na prvním místě žebříčku TOP 9 koňaků, které musíte ochutnat než zemřete magazínu cognac-expert.com
“Probably one of the best cognacs on the planet.. a bit exegerated but let’s not be emotionless”

Výrobce: Bache-Gabrielsen
Oblast: Grande Champagne
Doba zrání: 50let. Směs nejméně padesátiletých koňaků, které zrály v limousinských dubových sudech. Nejstarší je z roku 1917 a nejmladší z roku 1960.
Buket, chuť: Koňak věků“ temně zlatavé barvy přináší jedinečný zážitek z pití. Získá si vás podmanivým a plným aroma, jak by Francouzi řekli: má „opravdový bouquet“. Elegantně vybalancovaná chuť odkrývá ovocné, kořeněné a květinové tóny. Velmi dlouho doznívá v ústech.
Balení: 70cl - Vysoce elegantní a originální lahev s výrazným dřevěným uzávěrem, který je opleten zlatavým drátkem s pečetí. Lahev je v luxusním dřevěném boxu s kovovým logem a s přiloženým certifikátem o stáří koňaku.

Měrná cena 10071 Kč / 1 litr

Ještě nikdo nehodnotil tento produkt.