Potvrztuji, že jsem starší 18-ti let a jsem si vědom, že vstupuji na stránky, které obsahují informace o tabákových výrobcích a alkoholu.

Ne
  • Doprava ZDARMA při objednání nad 2000 Kč
  • Potřebujete poradit? Volejte +420 608 211 622 (Po − Pá: 8 − 16h)

Chivas

Z původně hokynářství se bratři Chivasové - James a John začali specializovat na prodej vína a destilátů. V r. 1843 se stali dodavateli pro královský dvůr v nedalekém Balmoralu. Toto je počátek slavné značky Chivas Regal. V r. 1950 převzala společnost Chivas Brothers palírnu Strathisla, jejíž whisky je základem pro chuť Chivas Regal. Společnost vlastní i další palírny (Aberlour, Glenlivet, Glen Grant, Longmorn), tato je však sama vlastněna koncernem Seagram.
Chivas Regal obsahuje asi 40% sladových whisky, z toho 4% tvoří Strathisla. Kromě tradiční Chivas Regal (12-leté) se od roku 1997 plní i Chivas Regal 18-letá. V r. 1953 vznikla na počest korunovace královny Alžběty II. luxusní 21-letá whisky Royal Salute. Dalším unikátem je 17-letá Chivas Revolve v netradiční lahvi, jejíž tvar vznikl chybou technologie při výrobě první serie.

Chivas Regal 12 yo 0,7 L

Skotská Whisky Chivas Regal 12 yo - 0,7 l 40% Dvanáct let stará whisky Chivas Regal je výrazem jedinečné tradice, která pokračuje bez přerušení od doby, kdy bratři Chivasové poprvé světu představili tuto bohatou, jemnou skotskou whisky. Srdcem této dvanáctileté prémiové whisky jsou vyzrálé, lahodné single malts harmonicky sladěné s nejkvalitnějšími grain z celého Skotska. Společnost Chivas Brothers disponuje největší zásobou zrajících whisky, z nichž čerpá pro dosažení stále stejně jemné, plné, lehce ovocné chuti Chivas Regal. Pije se nejen čistá, ale je take bází luxusních variant klasických koktejlů postavených na whisky. Charakteristika Skotská Whisky Chivas Regal 12 yo Obsah: 40% Objem: 0,7l Stáří: 12letá Barva: zářivá, teplá, jantarová Aroma: perfektně vyvážené, příměs divokých bylin, vřesu, medu a sadového ovoce Chuť: na patře kulatá a smetanová, bohatá chuť zralých, medem slazených jablek (tóny vanilky, lískových ořechů a karamelu) Dokončení: dlouhý a jemný závěr Ocenění: 2003 - Zlatá medaile, Chivas Highland Jewel category, International Sprits Competition Coctail Awards 2004 - Zlatá medaile, International Sprits Competition Coctail Awards 2006 - Stříbrná medaile (kategorie 10-12 let), International Wine & Spirits Competition 2008 - Stříbrná medaile, San Francisco World Spirits Competition
690 Kč
Dočasně nedostupné

Chivas Regal 18 yo 0,7 L

Skotská Whisky Chivas Regal 18 yo - 0,7 l 40% Tato whisky obsahuje více než 20 nejvzácnějších whisek, z nichž každá byla připravena v jiné palírně. F.Paul Pacult, americký novinář píšící o whisky a autor knihy "Kindred Spirits 2" popsal whisky Chivas Regal těmito slovy: "Harmonicky vyvážená síla a elegance...je to míchaná skotská whisky v ideální podobě." Nejlépe si ji vychutnáte samotnou, s trochou vody nebo na ledu. Charakteristika Skotská Whisky Chivas Regal 18 yo Obsah: 40% Objem: 0,7l Stáří: 18letá Barva: sytá, tmevě jantarová Aroma: bohatá, vícevrstvá s náznakem sušeného ovoce, másového karamelu a hořké čokolády Chuť: na patře sametová chuť hořké čokolády, postupně ustupující elegantním květinovým tónům a sladké, měkké kouřovosti Zakončení: neuvěřitelně teplý, dlouhý závěr Ocenění: 2005 - Zlatá medaile (kategorie Deluxe blend Scotch whisky 18 let), International Spirits Competition cocktail awards 2007 - Blended Scotch Whisky roku, Malt Advocate 2008 - 2x zlatá medaile, San Francisco World Spirits Competition
1 490 Kč
Dočasně nedostupné