Potvrztuji, že jsem starší 18-ti let a jsem si vědom, že vstupuji na stránky, které obsahují informace o tabákových výrobcích a alkoholu.

Ne
  • Doprava ZDARMA při objednání nad 2000 Kč
  • Potřebujete poradit? Volejte +420 608 211 622 (Po − Pá: 8 − 16h)

Dunhill

Doutníky Dunhill, exkluzivní doutníky z Dominikánské Republiky

Výrobce Dunhill má tradici od roku 1989 v tabákovém průmyslu, nejen ve výrobě vyhlášených tabáků do dýmek, ale i jako oceňovaný výrobce doutníků. Doutníky Dunhill jsou světoznámé a velice lahodné a jemné doutníky. Dunhill se specializuje především na tzv aged cigars, kdy použitý tabák je z jednoroční sklizně, rok sklizně je vyznačen na krabici, případně na papírku v krabici.

Poslední kusy

Dunhill 1907 Robusto

Doutník Dunhill 1907 Robusto má aroma kakaa a cedru, bezchybnou konstrukci. První třetina má krémovou, mírné čokoládovou příchuť s cedrovým podtónem.Druhá třetina má intenzivnější čokoládovou kořeněnou příchuť hřebíčku a zeleného pepře. Hoří rovnoměrně a bezchybně. Zde se zvyšuje produkce kouře a aroma.Na závěr je doutník kořeněnější se znatelným aroma cedru a hořké čokolády.Dunhill 1907 Robusto zajistí velmi příjemný zážitek z kouření, jak už u doutníků značky Dunhill a je zárukou dobré chuti. Krycí list: Olancho San Augustin / HondurasVázací list: Mata Fina Brazílie, Dominikánská republikaNáplň: Dom. Republika
160 Kč
Skladem
do vyprodání zásob