Potvrztuji, že jsem starší 18-ti let a jsem si vědom, že vstupuji na stránky, které obsahují informace o tabákových výrobcích a alkoholu.

Ne
  • Doprava ZDARMA při objednání nad 2000 Kč
  • Potřebujete poradit? Volejte +420 608 211 622 (Po − Pá: 8 − 16h)

Deau XO Black 0,7 L

  • Deau XO Black 0,7 L (1 ks)

    6 200 Kč
    Do 2 prac. dnů

Vlastnosti produktu

  • Kód produktu:
    #1574

Cognac Deau XO Black 0,7 L / koňak Deau XO Black 0,7 L

Exkluzivní luxusní dárkové balení i láhev velmi výjímečného koňaku Deau XO Black, který má po celém světe nejlepší hodnoce z produktu Deau.

Sytě jantarová barva s červenými odlesky. Díky zrání nejprve na nových a později na starých dubových sudech získal velmi elegantní aroma pomerančového květu, zimolezu a fialky. Střední sladkost, sametová tříslovina a květinové tóny z něj spolu s jedinečnou karafou dělají moderní koňak pro vyznavače vytříbených, nikoliv výrazných chutí.

XO = extra old

Výrobce: Les Moisans - Deau
Oblast: Grande Champagne a Petite Champagne
Doba zrání: 20-30 let
Buket, chuť: ytě jantarová barva s červenými odlesky. Díky zrání nejprve na nových a později na starých dubových sudech získal velmi elegantní aroma pomerančového květu, zimolezu a fialky. Střední sladkost, sametová tříslovina a květinové tóny z něj spolu s jedinečnou karafou dělají moderní koňak pro vyznavače vytříbených, nikoliv výrazných chutí.
Balení: 70cl Unikátní černá, neprůhledná moderní karafa v exkluzivní prezentační kazetě. Černá karafa a název BLACK, odkazují na barvu sklenek používaných degustátory během slepých ochutnávek.

Ještě nikdo nehodnotil tento produkt.